Skip to content

O nas

O nas - doświadczenie robi różnicę

BIURO RACHUNKOWE jest zarządzane przez ludzi mających silne powiązania z naszym miastem i regionem. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, aby spełnić potrzeby finansowe i księgowe Przedsiębiorców. Nasi klienci przychodzą do nas z pytaniami i kwestiami z wielu różnych dziedzin. Zasięg naszego działania to nie tylko miasto Ciechocinek i jego okolice. To również klienci z różnych stron Polski. Odległość nie ma dla nas żadnego znaczenia i nie wpływa negatywnie na współpracę.

Nasza filozofia to: jakość, doświadczenie, zaangażowanie i zaufanie klientów, które są podstawą naszego sukcesu.

Nasza historia

2006
Rozpoczęcie działalności
2006
2007
Zatrudnienie pierwszego pracownika
2007
2008
Zmiana siedziby działalności na większą
2008

Nasi pracownicy

Naszymi pracownikami są osoby posiadające szeroki zakres wiedzy w różnych branżach działalności gospodarczej. Ich interdyscyplinarna wiedza pozwala nam zarządzać i prowadzić różnorodne kwestie księgowe, finansowe i podatkowe. W dobie notorycznych zmian przepisów czynny udział w różnego rodzaju szkoleniach pogłębia naszą wiedzę oraz nie pozwala na pozostawanie w tyle.

Biuro posiada polisę na ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności podmiotów uprawnionych do prowadzenia ksiąg rachunkowych. (Rozp.Ministra Finansów z dnia 05.12.2003 w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia OC w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, Dz.U.Nr 217 poz.2130 )

Certyfikaty, wyróżnienia

Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów i dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i gotowi do ustępstw w negocjacjach. Rozumiemy, że każda nowa firma wymaga wsparcia, a Państwa rozwój jest także naszym celem.