Skip to content

Webinarium pt. „Wsparcie dla MŚP z województwa kujawsko – pomorskiego dotkniętych gospodarczymi skutkami pandemii

W związku z wieloma pytaniami odnośnie możliwości uzyskania wsparcia finansowego związanego z gospodarczymi skutkami pandemii Covid-19, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy działający w ramach struktur Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaplanował na dzień 7.07.2020 r. ogólnodostępny webinar przedstawiający możliwości uzyskania przedmiotowego wsparcia.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium pt. „Program wsparcia dla MŚP z województwa kujawsko – pomorskiego dotkniętych gospodarczymi skutkami pandemii” podczas którego zostaną przedstawione możliwości wsparcia w ramach funduszu wsparcia inwestycyjnego, którego celem jest m.in: Wsparcie przedsiębiorców w zakresie tworzenia i poszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług, przez co ułatwienie stabilizacji funkcjonowania sektora MŚP w nowych warunkach gospodarczych wynikających z wystąpienia COVID-19.

Termin webinarium: 7 lipca 2020 r. godz. 10:00-11:30. Szczegółowe informacje dot. uczestnictwa w webinarium znajdują się w poniższym linku: http://mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=253